huzur dolu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

huzur dolu

huzur dolu ya hoş geldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kız Ben Seni Tanıyamadım

YazarMesaj
demiryürek38

Erkek Mesaj Sayısı : 539

Kişi sayfası
BAŞARI PUANI:
Kız Ben Seni Tanıyamadım Left_bar_bleue0/0Kız Ben Seni Tanıyamadım Empty_bar_bleue  (0/0)
SEVİYE:
Kız Ben Seni Tanıyamadım Left_bar_bleue0/0Kız Ben Seni Tanıyamadım Empty_bar_bleue  (0/0)
GÜÇLÜLÜK:

Kız Ben Seni Tanıyamadım Empty
MesajKonu: Kız Ben Seni Tanıyamadım   Kız Ben Seni Tanıyamadım Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 4:48 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Kadının biri, 46 yaşındayken kalp krizi
geçiriyor ve hastaneye kaldırılıyor. meliyat masasındayken, ölüme yakın, birden bir hayal görüyor.Azraili görüyor ve soruyor: "Benim saatim geldimi?"
Azrail cevap veriyor: - Hayır, senin daha 43 sene, 2 ay vede 8 günün var".
Narkozdan uyandığında, estetik yaptırmaya karar veriyor.Yüzünü gerdirttiriyor, dudaklarını doldurtturuyor,göğüslerini düzelttiriyor Kısacası: "Yeniden doğmuş gibi" Daha uzun bir süre yaşıyacağını bildiği için...
Şimdi, o kadar ameliyatın değdiğini düşünüyor ameliyattan sonra, hastaneden tamamen yeni bir insan gibi çıkıyor. Tam karşıdan karşıya geçiyor ki, ambülans çarpıyor. Ölüyor.Cenette Azrail'e soruyor:
- "40 seneden daha fazla yaşıyacağımı sanıyordum!
Neden o zaman bana o ambülansın çarpmasını sağlayıp, Beni öldürttün?"
Azrail cevap veriyor:
- "Kız, ben seni tanıyamadım...

Kız Ben Seni Tanıyamadım
1 sayfadaki 1 sayfası