huzur dolu

huzur dolu ya hoş geldiniz
 
AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 burçlara göre rüyalar

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
demiryürek38Erkek Mesaj Sayısı : 539
Yaş : 32
Nerden : kayseri
Kayıt tarihi : 18/11/08

Kişi sayfası
BAŞARI PUANI:
0/0  (0/0)
SEVİYE:
0/0  (0/0)
GÜÇLÜLÜK:
0/0  (0/0)

MesajKonu: burçlara göre rüyalar   Perş. Ara. 18, 2008 5:22 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Koç'un korkuları rüyalarına yansır

Sevdiklerinden uzak kalma korkusu yaşayan Koçlar, bu korkuyu rüyalarına yansıtır. Kabus görmeye yatkındırlar. Ameliyat olmak ve bayılmak en çok gördükleri rüyalardır.

İnsan yaşamını ilgilendiren hiçbir şeyin nedensiz olmayacağını düşünürsek, her şeyin altında derin bir araştırma yattığını kabul etmeliyiz. İnsan günlük hayat içinde çevresindeki olaylardan çok etkilenir ve gece uyku sırasında gün içindeki bazı gerilimlerinden rüya sayesinde kurtulur. Psikologların hala araştırma konusu olmaya devam ederken, bazı hekimler, hastalarının psikolojik sorunlarını rüyalarından, yola çıkarak teşhis koymaya çalışırlar. Bizler, rüyaların mistik yönünün çekiciliğinden kurtulmak istemediğimizden, rüyaya anlam yüklemeye devam edelim.

YILDIZLARIN ETKİSİ...
Yaşamımızın bir parçası haline gelen ve artık her konuda bizi şekillendiren burçlarımızın, rüyalarımız konusunda da, bilinçaltımızı şekillendirmesini asla yok sayamayız. Hepimizin bir öz burcu olduğu gibi, korkularımızın, fobilerimizin, gizliliklerimizin, açıklayamadığımız giz yönlerimizin bir burcu vardır. İşte size bilinçaltı duygularımızın rüyalara yansımasını burçlarımız göre anlatırken, özel rüya yorumlarımızı da sunuyoruz.

KOÇ KABUSA YATKINDIR
Mars etkili enerjik ve deli dolu Koçlar'ın bilinçaltlını Balık Burcu yönetir. Neptün etkisinde olan Koçlar'ın dış dünyalarına yansımayan gizlilikleri vardır. Yaşam içinde cesur gibi görünebilirler. Fakat onlar hâlâ çocuktur. Yaşamlarını paylaşan kişilere garip bir şekilde hayatı zorlaştırırlar. Daha sonra da kendilerine kızarlar. Ömür boyunca sevdiklerinden uzak kalma korkusu yaşarlar. Bu korkularını da rüyalarına yansıtırlar. Kabus görmeye yatkındırlar. Bilinç altından kaynaklanan sinirsel

Boğalar uykuda mücadele eder

Sorumluluk duygusu çok güçlü olan Boğa Burcu insanlarının iç dünyaları karışıktır. Güçlü olduklarını kabul etmeleri zaman alır. Rüyalarında, dağlara tırmanıp, şelalelerle boğuşurlar.

Boğa Burcu üyeleri, bilinçaltları Mars'ın etkisinde olan insanlardır. İç dünyaları allak bullaktır. Bu kişiler herhangi bir konuda kendilerini savunmak istemezler. Çünkü, bunun oldukça değersiz ve gereksiz olduğuna karar vermişlerdir. Bir şekilde yenilgiyi baştan kabul etmişlerdir. Kendilerine güvenleri azdır ve bunun sorumluluğu da aileleridir. Kötü çocukluk anılarını ileri yaşlara taşırlar. Genelde sahne arkasında olmayı tercih ederler. İç yapıları güçlüdür fakat bunun görmek istemezler. Bunun onlara anlatılması gerekir. Ancak ileri yaşlarda güvenleri kendilerine gelir. Neptün ve Ay'dan önemli açılar almışlarsa, enerjilerini diğer insanların rahatlığı ve mutluluğu için harcarlar. Tüm dünyanın sorumluluğunu üzerlerinde hisseden müthiş duyarlı insanlardır. Başkalarının acılarına kendileri kadar üzülürler ve yardımcı olmaya çalışırlar
Boğalar en çok bunları görüyor

Dağlara tırmanmak ve sivri tepeler üzerinde yürümek, şelalelerle mücadele etmek, tabiat olayları, gök gürlemesi, kendisini bir toplulukta lider görmek, toprak ve samanlarla uğraşmak, sürekli bir şeylerden kaçmak, baba simgeli rüyalar, birçok kapıdan geçmek ve sürekli karşısına farklı kapıların çıkması. Hayvanlarla ilgilenmek, patlayıcı aletlerle oynamak, ata binerek dolu dizgin dolaşmak, kilisede mum yakmak, yaşlı kişilerle sohbet etmek, gelin olmak, sebzelerin ve meyvelerin dolu olduğu çarşılar ve pazarları dolaşmak, yüksek sesli tartışmalara katılmak, hamile olduğunu görmek, sevdiklerini kaybetmek ve savaş sahneleri
İkizler uyurken doğayla iç içedir

Utangaç yapılı İkizler Burcu insanları, güzelliklere düşkün oldukları için rüyalarında doğayla içiçe olurlar. Geniş bahçeler, değişik hayvanlar ve tabiat olayları sık sık uykularına girer.

İkizler Burcu insanlarının bilinçaltı Venüs etkisindedir. Yalnızlık duyguları ve sosyalliklerini aynı yoğunlukta yaşayan ilginç kişilerdir. Tüm ilişkilerinde gizliliği yeğ tutarlar. Utangaç ve insanlara kapalıdırlar. Duygu ve düşüncelerini başkalarıyla paylaşmak istemezler. Kimse tarafından anlaşılmadıklarından yakınırlar. Hiçbir neden yokken bile moralleri bozulabilir.

FIRSATLARI KAÇIRIRLAR
Romantik olsalar bile duygularını ifade etmeyi bilemezler. Temkinli ve sorgulayıcıdırlar. İlk adımın daima karşısındaki insandan bekledikleri için pekçok fırsatı kaçırabilirler. İkizler, sadece onlarla ilgilenen kişilere ilgi gösterir. Sevdikleri zaman her şeylerini feda edebilecek kadar aşırıya kaçabilirler. Başkaları ile geçinebilseler bile duygusal açlıklarını fiziksel açlıklarıyla karıştırabilirler.

AŞK HAYATLARI KARIŞIK
Çoğu kez zevklerde aşırıya kaçarlar. Aşk yaşantıları oldukça karışıktır. Bazen yanlış idealler yüzünden istemedikleri bir noktaya gelebilirler. İnsanları çok çabuk etkiledikleri için bulundukları ortamlarda ilgi odağı haline gelirler. Kuvvetli iç gerilimleri vardır. Sır saklamaya ve paylaşmaya gönüllüdürler
İkizler en çok bunları görüyor

İkizler burcu insanları güzelliğe ve doğaya düşkün oldukları için rüyalarında doğa olaylarını, hayvanları fazla görürler. Geniş güzel bahçeler, gökyüzüyle ilgili rüyalar, yabancı memleketlere gitmek, bilmediği yabancı dilleri konuşmak, sebze ve meyve, orijinal takılar, geniş caddeler en çok gördükleri rüyalar arasında yer alır. İkizler, düşme ve çarpma, dans ve bale rüyalarını da sıkça görür. Ayna, balkon, bebeklik dönemi rüyaları, alışveriş merkezleri, hızlı araba kullanmak ve koşmak İkizler Burcu'nun uykularına sık sık giren olaylardır..

Yengeç'in rüya hazinesi zengin

Gizli kapaklı işler yapmayı seven Yengeç Burcu üyeleri, geçmişe özlemlerini rüyalarına yansıtır. Okul yılları, eski evleri sık sık uykularına girer.

Yengeç Burcu üyeleri durgun yapıları ile dikkat çekseler de içsel olarak hareketli kişilerdir. Yaşamın gizini keşfetmişlerdir. Gizli kapaklı işlere karşı sonsuz yetenekleri vardır. Perde arkası işler çevirip ve gizli başarılarını herkesten saklamayı iyi bilirler. Fikirlerinin eleştirilmesinden korktukları için, fazla konuşmayan kişilerdir.

KAFALARI KARIŞIKTIR
Okul yaşamlarında arka sıralarda oturan sınıfın en sessiz öğrencileridir. Bazen suskunlukları, zihinsel karışıklıklarından ve iç dünyalarının çatışma halinde olmasından kaynaklanır. Bu kişiler bir yandan, sosyal ilişkilere bir yandan da yalnız kalmaya ihtiyaç duyarlar.

DETAYLARI GÖRÜRLER
Aniden gelişen olaylar karşısında gerçekleri görmede yanılgılar yaşayabilirler. İnatçılıkları yüzünden başları derde girebilir. Detayları görme konusunda oldukça beceriklidirler. Yalnız kaldıkları zaman çok daha verimli ve mantıklı düşünebilirler. Olayları analiz etmekten hoşlanırlar
Yengeç en çok bunları görür

Yüksekten düşmek, tartışmak, aşık olmak, ağlamak, parlak taşlı ziynet eşyası takmak, doğum yapmak, ıssız bir adada kalmak, balık tutmak, ölmüş birinin dirildiğini görmek, okul yılları, taşındığı eski evi, mistik rüyalar, dualar, tütsüler ve egzotik yerler. Mezarlık rüyaları, yüzme bilmese bile uzaklara doğru yüzmek ve başkalarına yardım etmek. Savaş meydanları, kendini hemşire ve doktor olarak görmek, ziyafet sofralarında bulunmak, yemek pişirmek, dostlarıyla telefon konuşmaları yapmak.
Başak'ın uykusu su ve aşkla dolu

Sonsuz bir merak içgüdüsüne sahip olan Başak Burcu insanlarının bilinçaltı detaylarla doludur. Uykularında su ile ilgili rüyalar gördükleri zaman sorunlardan arındıklarını sanırlar.

Merkür etkili bu insanlar için yaşam hep sorularla doludur. Dikkatli ve detaycı yapıları asla tatmin olmaz. Felsefi yönleri ve hayata bakış açıları ile kendi akıllarını karıştırdıkları gibi başkalarını da huzursuz ederler. Olayları takip etmekte üstlerine yoktur. Zeki ve akılcı davranışlarının altında sonsuz bir merak içgüdüsü yatar. Yaşama neden niçin geldiklerini düşünürken, mistik olmaktan ziyade bu yaşamda görevlerinin ne olduğunu ve nasıl en iyi şekilde başaracaklarının incelikleri üzerinde dururlar.

FAZLA KONUŞMAZLAR
Bilinçaltları hep detaylarla doludur. Başlarına gelen olaylardan yaşamın gizini keşfettikleri için de garip bir ukalalıkları vardır. Bildiklerini hiç kimseyle paylaşmak istemezler. Fikirlerinin eleştirileceğinden korktukları için çok konuşmayan kişilerdir. Hayatın arka sıralarında oturmak ve öndeki kişileri takip etmekten hoşlanırlar. Kendilerini saklamayı seven ve genelde yalnızlıktan hoşlanan bu kişiler için, yorum yapmak oldukça zordur. Kişilere kendilerini tanımaları için ip ucu verirler fakat kapılarını asla istediğiniz gibi açmazlar. Başkaları tarafından izlenmek gibi takıntıları vardır. Aşklarını da böyle yaşadıkları için, beraber oldukları kişiler için, zor bir tablo çizerler.

SÜREKLİ KAÇARLAR
Gündüzleri içlerinde sakladıkları bu özel duygular, geceleri rüyalarına yansır. Rüyalarında hep birileri tarafından izleniyormuş hissine kapılırlar. Kaçarlar ve kovalandıklarını sanarak, sık sık arkalarına bakarlar. Başaklar, su ile ilgili rüyalarda arındıklarını ve kendilerini rahatsız eden duygulardan yıkanarak kurtulduklarını hissederler.
BAŞAK en çok bunları görüyor

Sabun ve benzeri maddelerle sürekli el yıkmak, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi elektrikli aletler, iletişim aletleriyle uğraşmak ve istedikleri kişilere bir türlü ulaşamamak. Eşyaların yerini değiştirmek ve bulundukları alanların dar oluşlarından rahatsız olmak. Asansörde kalmak, uçak ve tren yolculukları, bilinmeyen makineleri tamir etmeye çalışmak. Randevularına yetişememe korkusu ile hep bir yerlere koşturmak. Bilmediği ve kendinden küçük kişilere aşık olmak ve kendini hep yaşından daha küçük görmek
Düşleri çok renkli

Her ortamda ilgi görmeye alışık olan Terazi insanları, rüyaya daldıkları zaman kendilerini sahnede bulurlar. Alkışlanmak, yarışlara katılmak onların uykularına sık sık giren olaylardır.

Venüs etkili bu hoş insanların bilinçaltlarını Merkür idare eder. Kendilerini her konuda yetenekli görürler. Sanata karşı sonsuz bir sevgileri vardır. Bu yaşamda yapmak istedikleri çok şey vardır. Venüs ve Merkür kombinasyonunu yaşarlar. Güzel konuşurlar ve etkileyici davranmaktan hoşlanırlar. Girdikleri her yerde ilgi görmeye alışmışlardır. Yaşgül farklı yönleriyle görürler. Saygı ve toplumsal düzenin çok önemli olduğunu bildikleri için, düzen ve kalıcı duygulardan yanadırlar.

terazi FANTAZİLERİ GENİŞTİR
Bilinç altlarında sürekli hareketli oldukları için, yarış rüyaları, alkış rüyaları ve beğenilme duygularından dolayı kendilerini sanatçı olarak görürler. Çevresindeki kişilere imza verirler. Sanatçı duyguları onları çok fazla rahatsız ettiği için bulundukları ortamı reddederler ve olağanüstü şartların oluştuğu bol fantezili rüyaların hakim olduğu bir dünyaları vardır. O tıpkı gece prensese dönüşen Külkedisi'nin rüyalarını hayal ederler
Akrep'in düşleri geleceği anlatır

Akrep Burcu insanları, haberci rüyalar görür. Eğer size rüyasını anlatan bir Akrep varsa söylediklerini can kulağıyla dinleyin. Anlattıkları er geç çıkacaktır!.

Yönetici gezegeni Plüton ve bilinçaltı gezegeni Venüs arasında sıkışan Akrepler için karizmatik ve gizemli tipler diyebiliriz. Çevrelerinde pek çok hayranları olduğu halde, gerçekten sevebileceği kişiyi bulmaları çok zordur. İç dünyaları çok karışıktır. Duygularını ifade ederken zorlanırlar.

GEÇMİŞE BAĞLIDIR
Dengeli bir ilişkiyi sürdürmeleri öylesine zordur ki, çoğu kez düştükleri girdaptan çıkamazlar. Hayatları boyunca kendilerini tanımak için savaş verirler. Zamanlarını sürekli bir şeyler araştırarak geçirirler. Bilinçaltlarında hep geçmişin izlerini taşıdıkları için ruhu tatmin olmaz. Nostaljik duygular içindedir. Her karşılaştığı çehrede, onu eski günlere gökürecek anıların gölgelerini ararlar.

DÜŞLERİ KARIŞTIRIR
En ürkütücü ve fantastik rüyaları onlar görür. Bastırdığı duygular rüyalarında su üstüne çıkar. Gerçekle düşleri karıştırdığı bile olur. Haberci rüyaların çoğunu onlar görür. Eğer size rüyasına anlatan bir Akrep varsa, söylediklerini can kulağıyla dinleyin. Anlattıkları er geç çıkacaktır


Akrep en çok bunları görür

Ölülerden haber almak, keşiş rüyaları, dağ başında bir kulübede yalnız kalmak ve gaipten sesler duymak, mezarlık rüyaları, adam öldürmek, kesici ve yaralayıcı aletlerle savaşmak, yangın rüyaları, askerler, polisler veya yüksek rütbeli kişilerle konuşmak. Kendisinin cerrah olduğunu görmek, sürekli rüyalarında ölmek, sürekli koşmak ve asla varacağı yere gelememek. Yüzünün yaralandığını veya yandığını görmek, göğe yükseldiğini ve insanlara tepeden bakmak, kendisini bir asilzade olarak sarayda görmek.
_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
burçlara göre rüyalar
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lara Yeliz Sar Yapımcıların Gözdesi

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
huzur dolu :: DİĞER ALANLAR :: BURÇLAR-
Buraya geçin: